Przemysłowe drukarki atramentowe Ink Jet

Twoje źródło informacji o maszynach

Przemysłowe drukarki atramentowe Ink Jet

przemysłowa drukarka

Przemysłowe drukarki atramentowe Ink Jet używane są głównie jako elementy linii produkcyjnych
do znakowania produktów (m. in. data i lokalizacja, kody d2 i data matrix, symbole graficzne).
Autojet opiera swoją ofertę drukarek atramentowych na urządzeniach amerykańskiej firmy Bestcode, której jest ponadto wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.

Drukarki Bestcode przystosowane są do nieprzerwanej pracy nawet przez kilka miesięcy w ciężkich warunkach (np. przy dużym zapyleniu, bardzo wysokiej lub bardzo niskiej wilgotności), bez
uzupełniania zasobników tuszu (zbiorniki Large Volume są na tyle pojemne, że okres ich bezobsługowego wykorzystania znacznie się wydłuża). Można je również uzupełnić o tusz i rozpuszczalnik, nie otwierając osłaniających je pokryw, a ich budowa zapewnia drukarkom Ink Jet opróżnienie do ostatniej kropli atramentu. Urządzenia mają możliwość integracji z
dowolnym systemem kontrolnym dzięki złączu Ethernet oraz komunikują się z operatorem za
pomocą złączy USB, RS232, kolorowego i dotykowego ekranu LCD o doskonałej widoczności oraz komforcie obsługi w warunkach produkcyjnych i ośmiu specjalistycznych gniazd wejście/wyjście.

Wszystkie podzespoły i materiały eksploatacyjne do drukarek BestCode Ink Jet można wymienić tu bardzo szybko. Fakt, że można zastosować w nich tusze ściśle dopasowane do rodzaju opakowania i finalnie zapewniające wzorowe parametry trwałości nadruku, jest również doskonałą okazją do modernizacji linii produkcyjnej w Państwa firmie. Proponowane przez nas rozwiązania w obrębie tej części naszej oferty znajdą zastosowanie w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, chemicznym oraz farmaceutycznym, a także wszędzie tam, gdzie nadruk ma zostać wykonany na tworzywie sztucznym, szkle, papierze oraz metalu.

Autojet jest firmą specjalizującą się w konstrukcji maszyn oraz ich wszechstronnej obsłudze. Wysoka pozycję wśród polskich przedsiębiorstw, firma Autojet zawdzięcza wieloletnim kontaktom biznesowym z kontrahentami uznanymi na światowych rynkach. Jedną z takich firm jest amerykańska firma BestCode, produkująca przemysłowe atramentowe drukarki Ink Jet nowej generacji. Ich zaletą jest długi okres pracy na pojedynczym zbiorniku atramentu, sięgający nawet kilku miesięcy. Zastosowanie drukarki Ink Jet ułatwia pracę, oszczędza eksploatację urządzenia, z uwzględnieniem potrzeb środowiska naturalnego. Przystosowane do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych i przemysłowych – bez względu na wilgotność otoczenia czy zapylenie. Drukarki Ink Jet umożliwiają drukowanie informacji na znakowanych produktach, typu: data, numery partii produkcyjnych, kody kreskowe, loga, itp. Dzięki zastosowaniu drukarek Ink Jet uzyskujemy najlepszą jakość druku. Głowice serii 8, wykonane z najwyższej jakości nierdzewnej stali przemysłowej, pozostają zawsze czyste i umożliwiają uruchomienie sprzętu w ciągu 60 sekund. Drukarki Ink Jet charakteryzują się również trzema szybkościami drukowania, bardzo prostą obsługą i zastosowaniem najnowocześniejszej elektroniki. Z naszej strony oferujemy również całodobowy serwis przez siedem dni w tygodniu – dojazd na terenie całej Polski w przeciągu 24 godzin od zgłoszenia zapotrzebowania na usługę – oraz szkolenia z obsługi i bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *