Linie produkcyjne

Twoje źródło informacji o maszynach

Linie produkcyjne

fabryka

Atutami, które posiada każda stworzona przez nas linia produkcyjna, są tu między innymi:

  • modułowy charakter,
  • możliwość przezbrojenia oraz dostosowania do kształtu i wielkości każdego typu opakowań,
  • wszystko skonfigurowane w sposób stanowiący jeden ciąg techniczny,
  • gotowość do pracy (konstruując linię produkcyjną na sprzedaż zawsze oddajemy klientowi produkt gotowy do działania oraz posiadający wszystkie parametry, które spełniają indywidualne potrzeby kupującego),
  • przebieg realizacji (płynnie przeprowadzimy Państwa od pierwszego kontaktu z naszymi specjalistami, przez projekt, aż po realizację i serwis pogwarancyjny, którym objęta jest każda nasza linia do produkcji).

Obdarzając nas swoim zaufaniem wybierają Państwo firmę, która linie produkcyjne i urządzenia przemysłowe projektuje, modernizuje i serwisuje od ponad 24 lat. Profesjonalnego podejścia do zlecenia nasi klienci mogą również doświadczyć zapoznając się z naszymi dedykowanymi propozycjami dla różnych branż – chemicznej, farmaceutycznej, spożywczej, kosmetycznej oraz alkoholowej. Zwłaszcza w tym ostatnim przypadku linia produkcyjna na sprzedaż powinna charakteryzować się dobra konfiguracją i specjalistycznymi rozwiązaniami, które są szczególnie ważne przy napojach tego typu, które mają zostać nasycone CO2 lub tak jak piwo, pienią się. Z kolei linia produkcyjna dla przemysłu chemicznego wiąże się często z zastosowaniem odpowiedniego materiału odpornego na substancje żrące i o wyższej wytrzymałości.

Z chęcią przygotujemy rozwiązanie na miarę Państwa oczekiwań – każda nasza linia do produkcji może posiadać dowolną wielkość, konfigurację oraz ilość stanowisk, które umiejętnie łączymy poprzez dedykowane przenośniki płytkowe. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, aby kompleksowo rozwijać oraz budować dla naszych klientów linie produkcyjne na sprzedaż. Między innymi jesteśmy generalnym dystrybutorem drukarek BestCode w Polsce. Terminy ustalamy indywidualnie.

Sprawdź ofertę linii produkcyjnych na sprzedaż od Autojet na stronie https://www.autojet.com.pl/kategorie/linie-produkcyjne/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *